W naszym domu

W Domu Pielgrzyma dysponujemy 24 pokojami 2-osobowymi, 3-osobowymi i oraz pokojami rodzinnymi 4- i 5-osobowymi, z różnymi wariantami ustawienia łóżek. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, a na całym terenie można korzystać z darmowego Wi-Fi oraz dostępnych miejsc parkingowych dla samochodów i autokarów.

Pokój
Pokój

Dom położony jest z dala od ruchliwych ulic miasta. Z tyłu otoczony jest kameralnym parkiem, bogatym w roślinność śródziemnomorską. Panuje w nim spokój i dlatego gwarantowany jest wspaniały wypoczynek połączony z chwilami refleksji po dniu intensywnych wrażeń w Wiecznym Mieście. Nasi pielgrzymi mogą wypocząć w pięknym ogrodzie otaczającym Dom, a także skorzystać z posiłków przygotowywanych w naszej kuchni, łączącej tradycyjną kuchnię polską i włoską. Do domu można wejść o każdej porze dnia i nocy. Siostry zapraszają również na chwilę wyciszenia do swojej Kaplicy.

 

IMG_0332
Na samym dole znajduje się duża jadalnia oraz sala telewizyjna. Istnieje możliwość skorzystania z polskich programów, jak również podpięcia pendrive’a czy płyty CD. Zapraszamy również do samoosługowego mini-baru.
W tej jadalni można otrzymać również inne posiłki – zamawiane indywidualnie przez naszych gości: obiad lub wieczorną obiadokolację.Oferujemy atrakcyjne ceny dla grup młodzieżowych oraz specjalne rabaty na wypoczynki w listopadzie i lutym. Jednak wszyscy pielgrzymi powyżej 10 roku życia zobowiązani są zapłacić obligatoryjny podatek dla miasta w wysokości 3,50 euro od osoby za dzień. Płatności przyjmujemy  gotówką lub kartą.

 
W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy także do skorzystania ze specjalnego formularza kontaktowego w dziale „Kontakt”.