W naszym domu

Dysponujemy 24 pokojami różnej wielkości – 2, 3 osobowe. Istnieją rownież pokoje rodzinne dla 4 i 5 osób. Pokoje posiadają łóżka pojedyncze, francuskie i matrymonialne. Wszystkie pokoje są z łazienkami, które są wyposażone w prysznice. Niektóre z pokoi posiadają własny balkon.
Pokój
Pokój

Dom położony jest z dala od ruchliwych ulic miasta. Z tyłu otoczony jest kameralnym parkiem, bogatym w roślinność śródziemnomorską. Panuje w nim spokój i dlatego gwarantowany jest wspaniały wypoczynek połączony z chwilami refleksji po dniu intensywnych wrażeń w Wiecznym Mieście.

 

IMG_0332
Na samym dole znajduje się duża jadalnia oraz sala telewizyjna. Istnieje możliwość skorzystania z polskich programów, jak również podpięcia pendrive’a czy płyty CD. Zapraszamy również do samoosługowego mini-baru.
W tej jadalni można otrzymać również inne posiłki – zamawiane indywidualnie przez naszych gości: obiad lub wieczorną obiadokolację.
W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy także do skorzystania ze specjalnego formularza kontaktowego w dziale „Kontakt”.